bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Rejestr zmian

Rejestr zmian - dodatkowe zbiorcze zestawienie wszystkich modyfikowanych dokumentów.
  • Budżet 2017 (z dnia: 26.04.2018, zmiana z dnia 24.09.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    korekta literówki (ms)
  • Budżet 2018 (z dnia: 07.09.2018, zmiana z dnia 24.09.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    Uchwała nr S.O.VII-422/20/18 - publikacja (24-09-2018 ms)
  • Protokoły z sesji (z dnia: 10.09.2018, zmiana z dnia 26.09.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja prot z 16-07 i 30-08-2018 (26-09-2018 ms)
  • VII Kadencja Rady Gminy Tarnów (2014-18) (z dnia: 06.09.2018, zmiana z dnia 02.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja uchwał z 26-09-2018 (2-10-2018 ms)
  • Spis uchwał (z dnia: 06.09.2018, zmiana z dnia 02.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja uchwał z 26-09-2018 (2-10-2018 ms)
  • Uchwały (z dnia: 06.09.2018, zmiana z dnia 02.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja uchwał z 26-09-2018 (2-10-2018 ms)
  • Budżet 2018 (z dnia: 24.09.2018, zmiana z dnia 02.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja uchwał z 26-09-2018 (2-10-2018 ms)
  • Komisje - protokoły (z dnia: 19.09.2018, zmiana z dnia 04.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja prot z 20-04 i 27-04-2018 (4-10-2018 ms)
  • Projekty uchwał (z dnia: 18.09.2018, zmiana z dnia 05.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja projektów na 16-10-2018 (5-10-2018 ms)
  • Protokoły z sesji (z dnia: 26.09.2018, zmiana z dnia 11.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    korekta w nr (ms)
  • Ochrona środowiska (z dnia: 12.09.2017, zmiana z dnia 15.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    zmiana linku (ms)
  • Andrzej Głąb (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    2018 (zakończenie kadencji)
  • Anrdzej Prendota (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Andrzej Sępek (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Bartosz Łaśko (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Czesław Kuta (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Żurek Dariusz (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Eugeniusz Wojtarowicz (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Grzegorz Drwal (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Henryk Solak (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jamróg Józef (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jan Nowak (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jan Skórka (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Marek Cichy - Koszyce Małe (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Marek Cichy - Biała (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)


Opublikował: ugt ugt
Ostatnia zmiana: 28.06.2018
Podpisał: ugt ugt
Dokument z dnia (pierwsza publikacja): 22.03.2011
Dokument oglądany razy: 88 520