bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Rejestr zmian

Rejestr zmian - dodatkowe zbiorcze zestawienie wszystkich modyfikowanych dokumentów.
  • Kadencja 2014-18 (z dnia: 21.09.2018, zmiana z dnia 18.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    osw majątkowe 2918 - zakończenie kadencji (ms)
  • Spis uchwał (z dnia: 02.10.2018, zmiana z dnia 18.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    link (ms)
  • Budżet 2018 (z dnia: 02.10.2018, zmiana z dnia 18.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    UCHWAŁA NR XLIV/480/2018 z dnia 16 października 2018 r. - publikacja (18-10-2018 ms)
  • VII Kadencja Rady Gminy Tarnów (2014-18) (z dnia: 02.10.2018, zmiana z dnia 18.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    publikacja uchwał z 16-10-2018 (18-10-2018 ms)
  • Uchwały (z dnia: 02.10.2018, zmiana z dnia 18.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    XLIV Sesja Rady Gminy Tarnów - 16 października 2018 r. - publikacja (18-10-2018 ms)
  • Zbigniew Partyński (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Filar Zbigniew (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Stanisław Sarad (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Piotr Rybski (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Mieczysław Nytko (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Mieczysław Kłósek (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Marek Cichy - Biała (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Marek Cichy - Koszyce Małe (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jan Skórka (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jan Nowak (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Jamróg Józef (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Henryk Solak (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Grzegorz Drwal (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Eugeniusz Wojtarowicz (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Żurek Dariusz (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Czesław Kuta (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Bartosz Łaśko (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Andrzej Sępek (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Anrdzej Prendota (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    - 2018 (zakończenie kadencji)
  • Andrzej Głąb (z dnia: 28.06.2018, zmiana z dnia 16.10.2018)
    powód wprowadzenia zmiany:
    2018 (zakończenie kadencji)


Opublikował: ugt ugt
Ostatnia zmiana: 28.06.2018
Podpisał: ugt ugt
Dokument z dnia (pierwsza publikacja): 22.03.2011
Dokument oglądany razy: 88 639