bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Wymiana kotłów/pieców - informacja

15.09.2017

 Gmina Tarnów informuje, że audytorzy umawiają się z mieszkańcami po raz drugi, celem zapoznania się z audytem przez mieszkańca. Mieszaniec zobowiązany jest do podpisania oświadczenia przegotowanego przez audytorów. Podpis na oświadczeniu oznacza, że mieszkaniec został zapoznany z wynikami audytu.

W jednym przypadku budynki spełniają założony warunek do dofinansowania wymiany pieca bez przeprowadzenia dodatkowych modernizacji, a w niektórych przypadkach mieszkańcy zobowiązani są do wykonania modernizacji budynku np.: docieplenie budynku, docieplenie stropu lub drzwi.

W przypadku wykonania modernizacji budynku np.: docieplenie budynku, docieplenie stropu lub drzwi podane są w audytach przykładowe kwoty za docieplenie. Nie są to kwoty za wykonanie docieplenia , tylko podano maksymalne kwoty w razie gdyby mieszkaniec chciał skorzystać z pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Mieszkańcy nie muszą zgłaszać się do gminy, celem dokonania odbioru audytu. Audyt zostanie przekazany do mieszkańca z chwilą podpisania umowy z Gminą Tarnów na dofinansowanie wymiany pieca o czym każdy zostanie odrębnie poinformowany.

Opublikował: Mariusz Sopala
Publikacja dnia: 15.09.2017

Dokument oglądany razy: 223
« inne aktualności